6 lipca 2008, Rynek Podgórski
MADE IN PODGÓRZE - PODGÓRSKIE TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH 2008 MADE IN PODGÓRZE - PODGÓRSKIE TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH 2008
Targi Sponsorują:
 
Druk plakatów:
 
Torby ekologiczne:
www.ecopack.pl
W niedzielę 6 lipca Rynek Podgórski będzie gwarny i kolorowy.
W tym dniu ustawimy tam ponad 20 dużych drewnianych kiosków jarmarcznych, a w nich pojawią się towary produkowane, wyrabiane i tworzone w Podgórzu. Będzie można oglądnąć i kupić m.in. ręcznie wykonywane kilimy i gobeliny, ceramiczne anioły, witraże i witrażyki, lustra, biżuterię i artystyczne fotografie. Lalki porcelanowe w strojach regionalnych z pracowni artystycznej i piękne dziecięce lalki z jedynej w Polsce fabryki. Znajdą się tutaj atrakcyjne książki i przewodniki po Podgórzu i nie tylko, wyroby szklane wykonane metodą fusingu a także świece produkowane i zdobione ręcznie.
Artystka na miejscu wykona dla Ciebie okolicznościowy napis na świecy! Skórzane torby, antyki, złocone ramy i gipsowe sztukaterie nadal nie wyczerpują listy atrakcyjnych towarów. A na deser będzie można nabyć pyszne wyroby cukiernicze. A wszystko to z małych i większych firm, zakładów rzemieślniczych, pracowni artystycznych mieszczących się na prawym brzegu Wisły!

W czasie Podgórskich Targów Rzeczy Wyjątkowych MADE IN PODGÓRZE znana podgórska restauracja będzie serwować smakowite i pożywne plenerowe dania, a duża firma zielarska zaserwuje owocowe herbatki we wszystkich możliwych smakach.
Nie może tam zabraknąć nikogo!!