6 lipca 2008, Rynek Podgórski
MADE IN PODGÓRZE - PODGÓRSKIE TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH 2008 MADE IN PODGÓRZE - PODGÓRSKIE TARGI RZECZY WYJĄTKOWYCH 2008
Targi Sponsorują:
 
Druk plakatów:
 
Torby ekologiczne:
www.ecopack.pl

ZAKŁAD ZIELARSKI KAWON-HURT Nowak Sp.j.
63-800 Gostyń, Krajewice 119, tel./fax: 065 / 5720822, 5723460

Zakład Zielarski „KAWON” z Gostynia Wielkopolskiego to prywatna, rodzinna firma zielarska z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji ziół.

W 1990r „KAWON” rozpoczyna produkcję ziołowych herbatek leczniczych, owocowych i przypraw ziołowych, szybko stając się jednym z czołowych wytwórców tych produktów.

Obecnie w ofercie handlowej firmy znajduje się ponad 150 produktów, w tym: lecznicze herbatki ziołowe zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia ( sypkie i expressowe), herbatki owocowe (w tym żurawinowe), herbaty klasyczne (m.in. Zielona, Czarna, Pu-erh, Rooibos) i zioła przyprawowe.
Suplementy diety, to nowa grupa produktów, których wytwarzanie firma właśnie rozpoczyna. Pierwszym z nich jest herbatka VIKING  i VIKING PLUS przeznaczona szczególnie dla dojrzałych mężczyzn narażonych na przerost prostaty. 

Wszystkie produkty firmy są w 100% naturalne, bez aromatów, barwników, jakichkolwiek domieszek czy wypełniaczy. Surowce do produkcji pochodzą od kwalifikowanych dostawców stosujących zasady GAP – Dobrej Praktyki Rolniczej.

Od samego początku działania „KAWON” wytwarza swoje produkty w oparciu o najwyższe standardy jakości. Jako pierwsza firma zielarska w Polsce w 1998r. zatwierdza system zarządzania jakością (obecnie obowiązuje Zintegrowany System Zarządzania ISO 9001:2000 i HACCP – System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności).

Wyroby KAWON-u  dostępne są głównie w sklepach zielarsko-medycznych i aptekach oraz w sklepie internetowym  www.sklep.kawon.com.pl

Zapraszamy na stronę internetową www.kawon.com.pl,  gdzie znajduje się wiele szczegółowych informacji na temat firmy i jej wyrobów.

Zapraszamy na Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych 2008r., gdzie oprócz wspaniałych herbatek ziołowych i owocowych będzie można nabyć sadzonki pachnącej lawendy wąskolistnej.